Strony www

Nasza oferta » Strony www

Jeżeli jeszcze nie posiadasz strony internetowej, tzn. że nie wykorzystujesz w pełni potencjału, który tkwi w sieci. Internet stał się przestrzenią niezwykle popularną. Niemal każdy z Twoich potencjalnych klientów, szuka dziś najkorzystniejszych rozwiązań, ofert i usług właśnie za pomocą sieci. Jednak, bardzo często sama informacja o istnieniu firmy nie wystarcza - klient chciałby dokładnie wiedzieć co możesz mu zaoferować; jakie usługi i za jaką cenę. Posiadanie strony internetowej staje się więc koniecznością.

Jakie korzyści płyną z posiadania strony internetowej? 

  • Efektywna reklama. Dzisiaj klienci potrzebnych informacji szukają niemal wyłącznie w sieci - dlatego, jeżeli Cię tam brakuje, tracisz znaczną ich część.
  • Budowa pozytywnych relacji z klientem. Za pośrednictwem witryny, klient poznaje firmę - trafiają do niego wyłącznie te wiadomości, które chcesz mu przekazać.
  • Kreacja marki. Grafika, logo, najistotniejsze informacje o firmie, aktualne promocje, rabaty, wiadomości o nowych produktach czy usługach - sam decydujesz co ma znaleźć się na stronie i w jaki sposób chcesz to przekazać swojemu klientowi.
  • Konkurencyjność. Niezależnie od branży, w której pracujesz, wciąż musisz śledzić poczynania Twojej konkurencji. Jeżeli konkurencja nie ma strony internetowej, Ty powinieneś ją założyć. Jeżeli Twoja konkurencja posiada witrynę - koniecznie musisz mieć lepszą!
  • Wygoda. Wprowadzasz nową usługę lub produkt? Bez strony internetowej, bardzo trudno jest poinformować o tym potencjalnych klientów. Ulotki, plakaty, radio? - te metody, choć jeszcze wykorzystywane, są coraz mniej skuteczne. Strona internetowa to najszybszy i najefektywniejszy sposób dotarcia do klientów.

Nasza firma Futuro-Design oferuje projektowanie stron opartych o system Quick.CMS. Jest on niezwykle przyjazny, łatwy w obsłudze oraz wydajny. Posiada intuicyjny panel administracyjny i jest szybki w obsłudze. Stworzymy proste wizytówki, ale także rozbudowane strony firmowe. Wykonywane przez nas strony są czytelne, estetyczne, ciekawe i przyjazne dla użytkownika. Dzięki temu szybko i skutecznie znajdzie on wszystkie najważniejsze informacje, a Państwo zyskają nowego klienta.

Dzięki nam, Twoja strona będzie wyróżniała się oryginalnością wśród innych, a oferta dotrze niemal do każdego zakątka na świecie!

 

Przykład strony internetowej w stylu OnePage

 

 

Klasyczny układ strony www